Ремонт в ванній кімнаті та туалеті

З туалетною кімнатою розібратися набагато простіше, ніж з ванною. Все, що треба, це вибрати безпосередньо сам унітаз. Вибирати модель треба не тільки по зовнішньому виду, але і по технічним характеристикам. Краще брати унітаз де для злива води є дві кнопки: для звичайного і економного змиву води. Ціна компакт-диска залежить від якості і матеріалу з якого він зроблений.

Вибираємо модель унітазу

Ремонт в ванній кімнаті та туалеті

Чим вище якість тим довше прослужить виріб у деяких випадках гарантія дається на термін до 30 років.

Ремонт в ванній кімнаті та туалеті

Існують визначені вимоги розташування унітазу: він повинен бути сполучений з стояком і його заборонено розташовувати над житловими приміщеннями. Так що, якщо планується перенесення унітазу у інше місце слідує викликати фахівця для того щоб він визначив чи можна його переносити, і як краще це зробити.

Ремонт у ванній кімнаті

Для ванної кімнати будматеріали і обладнання підібрати набагато складніше. До прикладу вибираючи покриття для стелі треба передбачати чинник підвищеної вологості у приміщенні, і передбачити можливість того, що можуть затопити сусіди зверху. Самий простий варіант – це фарбування. Тоді у випадку форс – мажору потрібно буде лише перефарбувати стелю. Можна вибрати рейкову підвісну стелю, планки не будуть протікати, а виглядати стеля буде дуже естетично і сучасно. Самі оптимальні стелі роблять з спеціальної плівки, яка витримує протікання згори. Але стеля стане схожа, на великий пухир. Щоб надати їй знову нормальний вид, потрібно викликати фахівців чи зробити це самому.

Ремонт в ванній кімнаті та туалеті

На підлогу ванної частіше всього кладуть плитку. Вона повинна бути міцною і не ковзати. Стіни теж можна викласти плиткою скляною чи керамічною. А можна і просто пофарбувати фарбою. Для ексклюзивних і елітних ванн кімнат використовують натуральний камінь, мозаїку чи смальту.

Ремонт в ванній кімнаті та туалеті

І звичайно саме головне – це вибір безпосередньо самої ванни. Є декілька варіантів: сталева чавунна чи акрилова. Сталева ванна легка і порівняно недорога, але вода в ній остигає занадто швидко. Чавунна довше тримає тепло, але вона досить громіздка і старомодна. І самі популярні у наше час – це акрилові ванни. Вони легкі з хорошою термоізоляцією, різні по формі і за кольором. У них передбачена можливість легкої і швидкої реставрації, якщо з’являться тріщинки. Набор для неї продається у спеціалізованих магазинах.

 
Top