Особливості акрилових ванн

Вибираючи гідро-масажну ванну, багато покупців вважають, що якісному акрилу досить важко надати незвичайної форми ванни, тому ванни незвичайних форм краще не купувати. Насправді якісному акрилу на виробництві можуть надати будь-якої форми ванни з плоского листа. Далі зміцнення йде на автоматі, робот наносить шар мінерального волокна, який потім вручну формується для того щоб, тильна частина ванни була абсолютно рівною і однорідною по товщині.


Термін служби акрилової ванни в принципі не обмежений виробником, як правило дають не менш 10 років гарантії на акрилове покриття. Змонтувати гідро-масажну систему у вже встановлену акрилову ванну теоретично можна, але практично у цьому не ніякого сенсу. Пов’язано це з тим що гідро-масажна система робиться, по-перше, для клієнта на замовлення, а по-друге, якщо робити таку гідро-масажну систему по частинам то вартість такої гідро-масажної системи може у 2 – 3 рази перевищити вартість готової ванни з гідромасажем. Армування акрилової ванни полягає у нанесенні мінерального скловолокна. У залежності від товщини шарів, нанесення буде варіюватися міцністю ванни. Відповідно чим менше цих шарів, тим менше міцність.

Особливості акрилових ванн

На сьогоднішній день існує своєрідний спосіб неможливого.

Особливості акрилових ванн

На сьогоднішній день можна зустріти ванни з ку-акрила який представляє собою композиційний матеріал на основі акрилу і кварцевого піску. Завдяки такому складу він має більше високу міцність по порівнянню з акрилом. По технології виробництва акрилова ванна складається з декількох шарів, по принципу сандвіча, а куакрилова ванна робиться процесом литва з однорідного матеріалу.

При виробництві акрилових ванн на стадії зміцнення дно акрилової місткості доповнюється вставкою, яка дозволяє у себе укручувати ніжки. Тому у комплекті з акриловою ванною зазвичай йдуть ніжки, які укручуються і основа, що знаходиться на дні акрилової ванни. У куакрилових ваннах, ніжки укручувати не можна. На дні куакрилової ванни є спеціальна платформа яка передбачає монтаж ніжок на міцну подвійну клейку стрічку.

 
Top